Deelnemers MakeTech Platform Keyport


Abrahams Metaalbewerking BV

Contactpersoon: Richard Cornet

Ampèrestraat 10
6003 DJ Weert, Nederland
E-mailadres: info@abrahamsmetaal.nl
Telefoonnummer: 0031495599182
Website: www.abrahamsmetaal.nl


Admesy B.V.

Contactpersoon: Steven Goetstouwers

Branskamp 5
6014 CB Ittervoort, Nederland
E-mailadres: steven.goetstouwers@admesy.com
Telefoonnummer: 0031475600232
Website: www.admesy.com


Alcami Corporation

Contactpersoon: Martin Struijck 

Vliesvenweg 1
6002 NM Weert, Nederland
Telefoonnummer: 0031495820047
E-mail adres: martin.struijck@alcaminow.com
Website: www.alcaminow.com


Aldor BV

Contactpersoon: Rolf Derckx

Wetering 21
6002 SM Weert, Nederland
E-mailadres: rolf.derckx@aldorbv.nl
Telefoonnummer: 0031495457913
Website: www.aldorbv.nl


Alhako BV

Contactpersoon: Rolf Giezenaar

Hogerveld 5
6039 SE Weert, Nederland
E-mailadres: rolf.giezenaar@alhako.nl
Telefoonnummer: 0031495562600
Website: www.alhako.nl


Amisel Metaal BV.

Contactpersoon: Hans Borsboom

Rondven 57
6026 PX  Maarheeze
E-mailadres: h.borsboom@amisel.nl
Telefoonnummer: 0031494121
Website: www.amisel.nl


Apt Extrusions BV

Contactpersoon: Marcel Loman

Industrieweg 8
6045 JG Roermond
E-mailadres: marcel.loman@apt-alu-products.com
Telefoonnummer: 0031475370590
Website: www.apt-alu-products.com


asw Gevelbouw

Contactpersoon: Leon Wolters

Dr. Schaepmanstraat 55
6004 AD Weert, Nederland
E-mailadres: gevelbouw@aswgroep.nl
Telefoonnummer: 0031495534086
Website: www.aswgroep.nl

 


BWB-Alucol BV

Contactpersoon: Frank Veelenturf

Soerendonck 3
6086 BW Neer
E-mailadres: frank.veelenturf@alucol.nl
Telefoonnummer: 0031475591155
Website: www.alucol.nl


CNC Machineworks BV

Contactpersoon: Pim van Dijck

Graafschap Hornelaan 136b
6004 AT Weert, Nederland
E-mailadres: info@cnc-machineworks.com
Telefoonnummer: 0031495769084
Website: www.cnc-machineworks.com 


Crest Suikerwerken BV

Contactpersoon: Joop Molenaar

Copernicusstraat 4
6003 DE Weert, Nederland
E-mailadres: info@crestholland.nl
Telefoonnummer: 0031495538061
Website: www.crestholland.nl


Derckx BV

Contactpersoon: Ruud van den Bosch

Oude Graaf 2
6002 NL Weert, Nederland
E-mailadres: r.vandenbosch@derckx.nl
Telefoonnummer: 0031495580000
Website: www.derckx.nl


Eldra BV

Contactpersoon: Paul Kempkens

Branskamp 7
6014 CB Ittervoort
E-mailadres: p.kempkens@eldra.nl
Telefoonnummer: 0031475566767
Website: www.edlra.nl


ETF Machinefabriek BV

Contactpersoon: Ruud Koppens

Randweg Zuid 11
6031 SX Nederweert, Nederland
E-mailadres: info@etf.nl
Telefoonnummer: 0031495677000
Website: www.etf.nl


Eriks BV, Aandrijftechniek Roermond

Contactpersoon: Dorrette Schofffels

Albert Einsteinweg 8
6045 GX Roermond
E-mailadres: dorette.stoffels@eriks.nl
Telefoonnummer: 00310475372201
Website: www.eriks.nl


Euronyl bv

Contactpersoon: Patrick Godding

Slootsekuilen 38
5686 PG Helden-Beringe, Nederland
E-mailadres: patrick.godding@euronylbv.nl
Telefoonnummer: 0031773061000
Website: www.euronylbv.nl


Faurecia Emmission Control Technologies

Contactpersoon: Dirk Stols

Keulsebaan 505
6045 GG Roermond
E-mailadres: dirk.stoll@faurecia.com 
Telefoonnummer: 0031475884281
Website: www.faurecia.com


Gubbels Factory

Contactpersoon: Elbert Gubbels

Oude Trambaan 27
6049 GT Herten
E-mailadres: info@gubbelsfactory.com
Telefoonnummer: 00310475340088
Website: www.gubbelsfactory.com


Groba BV

Contactpersoon: Paul Pouwels

Mangaanstraat 21
6031 RT Nederweert, Nederland
E-mailadres: paul.pouwels@groba.eu
Telefoonnummer: 0031475565656
Website: www. groba.eu

Contactpersoon: Robin de Groot
Telefoonnummer:0031475565656
E-mail adres: robin.de.groot@groba.eu


Hendrix Belettering & Full Color Printing

Contactpersoon: Jack Hendrix

Fahrenheitstraat 7
6003 DC Weert, Nederland
E-mailadres: jack@hendrix-belettering.nl
Telefoonnummer: 0031611332229
Website: www.hendrix-belettering.nl


Hoco Beton BV

Contactpersoon: Ruud Smeets

Trancheeweg 16-18
6002 ST Weert, Nederland
E-mailadres:ruud.smeets@hoco-beton.nl
Telefoonnummer: 0031495579679
Website: www.hoco-beton.nl


KDS Stansvormen

Contactpersoon: Jack Schonkeren

Edisonlaan 4
6003 DB Weert, Nederland
E-mailadres: jschonkeren@kds-stansvorm.nl
Telefoonnummer: 0031495580909
Website: www.kds-stansvormen.nl


Lammers Beton BV

Contactpersoon: Henk Lammers

Oude Graaf 10
6002 NL Weert, Nederland
E-mailadres: henk@lammersbeton.nl
Telefoonnummer: 0031495547427
Website: www.lammersbeton.nl


Linssen Yachts

Contactpersoon: Jac Linssen

Brouwersstraat 17
6051 AA Maasbracht
E-mailadres: jac.linssen@linssenyachts.com
Telefoonnummer: +31475439999
Website: linssenyachts.com


Lipro BV

Contactpersoon: Ton Beckers

Mangaanstraat 1
6031 RT Nederweert, Nederland
E-mailadres: tb@lipro.nl
Telefoonnummer: 0031495521380
Website: www.lipro.nl


 

Morpak Industriële Verpakkingen BV

Contactpersoon: Dimitri Romeijnders

Gebbelsweg 24
6035 EA Ospel, Nederland
E-mailadres: d.romeijnders@morpak.nl
Telefoonnummer: 0031495626385
Website:www.morpak.nl


 

Nefratech EDM Center

Contactpersoon: John Cardinaal

Peelterbaan 10
6002 NK Weert, Nederland
E-mailadres: info@nefratech.nl
Telefoonnummer: 0031495452004
Website: www.nefratech.nl


NLW Groep

Contactpersoon: Ron Geurts

Industrieterrein 1
5981 NK Panningen
E-mailadres: r.geurts@nlw.nl
Telefoonnummer: +31478552304
Website: www.nlw.nl


Nyrstar

Contactpersoon: Harry Denis

Hoofdstraat 1
6024 AA Budel-Dorplein, Nederland
E-mailadres: harry.denis@nyrstar.com
Telefoonnummer: 0031495512911
Website: www.nyrstar.com

Contactpersoon: Jeroen van Dijk
Telefoonnummer: 0031495512502
E-mailadres: jeroen.vanDijk@nyrstar.com


Quality Pastries BV

Contactpersoon: Jan-Martin Ridder

Marconilaan 7
6003 DD Weert, Nederland
E-mailadres: j.ridder@qpastries.com
Telefoonnummer: 0031495547073
Website: www.quality-pastries.nl/


Refresco Benelux B.V.

Contactpersoon: Ricardo van Wijk

Oranje Nassaulaan 44
6026 BX Maarheeze, Nederland
E-mailadres: ricardo.vanwijk@refresco.nl
Telefoonnummer: 00310495596125
Website: www.refresco.nl


Rijvers BV

Contactpersoon: Chris Wiermans

Princenweg 7
6002 AK Weert, Nederland
E-mailadres: chris.wiermans@rijversweert.nl
Telefoonnummer: 0031495459000
Website: www.rijversweert.nl


Risse Groep

Contactpersoon: Jan-Karel Jobse

Risseweg 8
6004 RM  Weert, Nederland
Telefoonnummer: 0031495535236
E-mailadres: jkjobse@risse.nl
Website: www.risse.nl


Robert Bosch Packaging Technology B.V.

Contactpersoon: Marcel de Ree


Industriekade 43
6001 SE  Weert, Nederland
Telefoonnummer: 0031495574237
E-mailadres: Marcel.deree@bosch.com
Website: www.boschpackaging.com


Rockwool BV

Contactpersoon: Jos DuMoulin

Industrieweg 15
6045 JG Roermond
E-mailadres: jos.dumoulin@rockwool.com
Telefoonnummer: +310475 357601
Website: www.rockwool.nl


Sekisui Alveo

Contactpersoon: Jaap Schreur

Montageweg 6
6040 AG Roermond
E-mailadres: jsc@SekisuiAlveo.com
Telefoonnummer: +31475354354
Website: www.SekisuiAlveo.com


Sekisui S-Lec BV

Contactpersoon: Jan Lemmens

Metaalweg 5
6045 JB Roermond
E-mailadres: jan.lemmens@s-lec.nl
Telefoonnummer: +310475349920
Website: www.s-lec.eu


Smolenaers Constructie en Plaatwerk BV

Contactpersoon: Ber Smolenaers

Pannenweg 266, Nederland
6031 RK Nederweert
E-mailadres: h.smolenaers@smolenaers.nl
Telefoonnummer: 0031495460400
Website: www.smolenaers.nl


Soma Roggenbroodbakkerij BV

Contactpersoon: Noud Rovers

Bellweg 29
6101 XA Echt
E-mailadres: noud.rovers@soma-bakkerij.nl
Telefoonnummer: +31475-468 631
Website: www.broodvansoma.nl

Contactpersoon: Roel Rovers
E-mail adres: roel.rovers@soma-bakkerij.nl
Telefoonnummer: +31475-468 631


TAL Techniek

Contactpersoon: Peter Princen

Risseweg 21
6004 RM Weert, Nederland
E-mailadres: peter@taltechniek.nl
Telefoonnummer: 0031495538087
Website: www.taltechniek.nl


Teven Derckx Metals BV

Contactpersoon: Theo Teven

Reubenberg 8b
6071 PS Swalmen
E-mailadres: tteven@tdmetals.nl
Telefoonnummer: 00310475563342


 

Trento Engineering 

Contactpersoon: Math Winthagen

Roda JC-Ring 101A
6466 NH Kerkrade
E-mailadres: mwinthagen@trento-engineering.nl
Telefoonnummer: +31(0)85 273 80 05
Website: www.trento-engineering.nl


Trespa International BV

Contactpersoon: Frank Vandecruys

Wetering 20
6002 SM Weert, Nederland
E-mailadres: f.vandecruys@trespa.com
Telefoonnummer: 0031495458328
Website: www.trespa.com

Contactpersoon: Paul Janissen
Telefoonnummer: 0031495458358
E-mailadres: p.janissen@trespa.com


Uniteq BV

Contactpersoon: Henk Vos

Peelterbaan 8
6002 NK Weert, Nederland
E-mailadres: h.vos@uniteq.nl
Telefoonnummer: 0031495524565
Website: www.uniteq.nl


Van Hoorn Carbide

Contactpersoon: Ralph van Hoorn

Copernicusstraat 2
6003 DE Weert, Nederland
E-mailadres: info@hoorn-carbide.com
Telefoonnummer: 0031495584099
Website: www.hoorn-carbide.com/


VDL Konings

Contactpersoon: Jeroen Boekema

Bosstraat 93
6071 XT Swalmen
E-mailadres: j.boekema@vdlkonings.com
Telefoonnummer: 0031475500100
Website: www.vdlkonings.nl


VDL Staalservice

Contactpersoon: Paul Malcontent

Celsiusstraat 13
6003 DG Weert, Nederland
E-mailadres: p.malcontent@vdlstaalservice.nl
Telefoonnummer: 0031495540838
Website: www.vdlgroep.com


Vekoma Rides BV

Contactpersoon: Joop van Doorn

Schaapweg 18
6063 BA Vlodrop
E-mailadres: joop.van.doorn@vekoma.com
Telefoonnummer: 0031475409296
Website: www.vekoma.com

Contactpersoon: Yvonne Paulussen
E-mail adres: yvonne.paulussen@vekoma.com
Telefoonnummer: 0031475409222


VH Verpakkingsmachines BV

Contactpersoon: Marcel Wetemans

Marconilaan 15 
6000 GA Weert, Nederland
E-mailadres: m.wetemans@vhnl.com
Telefoonnummer: 0031495550733
Website: www.vhnl.com
 

WBM Staalservice Centrum BV

Contactpersoon: Hermen Bos

Industrieweg 16
6039 AP Weert, Nederland
E-mailadres: h.bos@wbmssc.nl
Telefoonnummer: 0031495561781
Website: www.wbmssc.nl


Weert Groep BV (BV Verzinkerij Weert en BV Electro Coat)

Contactpersoon: Norbert Beljaars

Industrieweg 35
6039 AP Weert, Nederland
E-mailadres: norbert.beljaars@weertgroep.net
Telefoonnummer: 0031495566666
Website: www.weertgroep.net


WPI - Weerter Panelen Industrie BV

Contactpersoon: Willem-Jan Korsten

Franklinstraat 2
6003 DK Weert, Nederland
E-mailadres: willem-jan@wpi-panelen.nl
Telefoonnummer: 0031495551866
Website: www.wpi-panelen.nl


Wullems Constructie en Plaatwerken

Contactpersoon: Jan Wullems


Haveneind 4
6006 RW Weert, Nederland
E-mailadres: info@wullems.nl
Telefoonnummer: 0031495450370
Website: www.wullems.nl

 


 

 

MakeTech
Nieuws

Maakindustrie in Limburg scoort goed in MT TOP 100 Maakbedrijven

19-11-18

Er staan 10 Limburgse bedrijven in de ranglijst van beste maakindustrie, waarvan op plaats 8 Trespa uit Weert, lid van het MakeTech Platform Keyport .

Lees meer
Er staan 10 Limburgse bedrijven in de ranglijst van beste maakindustrie, waarvan op plaats 8 Trespa uit Weert, lid van het MakeTech Platform Keyport .

Lerend Leven

18-11-18

De toenemende automatisering en robotisering, langer doorwerken en de vraag naar nieuwe skills zorgt voor een enorme beweging op de arbeidsmarkt. Werknemers moeten zich continue blijven ontwikkelen en werkgevers moeten sneller inzicht krijgen op de veranderende werkzaamheden het behoud van concurrentiepositie. Hoe is de arbeidsmarkt eruit gaat zien is onduidelijk. Het is wel zeker dat ‘leren’ tijdens het hele werkzame leven vanzelfsprekend moet worden zoals eten en drinken. 

Lees meer
De toenemende automatisering en robotisering, langer doorwerken en de vraag naar nieuwe skills zorgt voor een enorme beweging op de arbeidsmarkt. Werk...

ETF Ride Systems ontvangt maar liefst 4 awards

18-11-18

Tijdens de Euro Attractions Show in Amsterdam ontving ETF Ride Systems maar liefst 4 awards!

Lees meer
Tijdens de Euro Attractions Show in Amsterdam ontving ETF Ride Systems maar liefst 4 awards!

Herpertz wint Weerterlandprijs 2018

18-11-18

Op woensdag 7 november werd in het Munttheater de Weerterlandprijs voor beste ondernemers uit Nederweert en Weert uitgereikt.

Lees meer
Op woensdag 7 november werd in het Munttheater de Weerterlandprijs voor beste ondernemers uit Nederweert en Weert uitgereikt.

De internationale open BIM Award 2018 gewonnen door Hoco Beton met bouwcombinatie Pontsteiger

08-11-18

BuildingSMART is een internationale non-profit organisatie waar ze open BIM-standaarden ontwikkelen en het gebruik ervan stimuleren. Een open BIM-standaard is een universele benadering van het ontwerp, de realisatie en de werking van gebouwen op basis van open standaarden en workflows. Jaarlijks organiseert buildingSMART international een Award programma waarin wordt gekeken hoe effectief en innovatief de open BIM-standaarden worden toegepast in projecten en hoe je uitdagingen kan overwinnen in het digitaal samenwerken. 

Lees meer
BuildingSMART is een internationale non-profit organisatie waar ze open BIM-standaarden ontwikkelen en het gebruik ervan stimuleren. Een open BIM-stan...

webbanner221x221px.gif

Stichting maketech 2020, Postbus 950, 6000 AZ Weert
Menu