Deelnemers MakeTech Platform Kring Maas en Roer

Apt Kurvers BV

Contactpersoon: Marcel Loman

Industrieweg 8 
6045 JG Roermond
E-mailadres: marcel.loman@apt-alu-products.com
Telefoonnummer: 0031475370590
Website: www.apt-alu-products.com


BWB-Alucol BV

Contactpersoon: Frank Veelenturf


Soerendonck 3
6086 BW  Neer
E-mailadres: frank.veelenturf@bwb-group.com
Telefoonnummer: 0031475591155
Website: www.alucol.nl


Eriks bv, Aandrijftechniek Roermond

Contactpersoon: Dorette Stoffels

Albert Einsteinweg 8
6045 GX Roermond
E-mailadres: dorette.stoffels@eriks.nl
Telefoonnummer: 00310475372201
Website: www.eriks.nl


Faurecia Emissions Control Technologies

Contactpersoon: Dirk Stoll

Keulsebaan 505 
6045 GG Roermond
E-mailadres: dirk.stoll@faurecia.com en marielle.peeters@faurecia.com
Telefoonnummer: 0031475884281
Website: www.faurecia.com


Gubbels Factory

Contactpersoon: Elbert Gubbels

Oude Trambaan 27
6049 GT Herten
E-mailadres: info@gubbelsfactory.com
Telefoonnummer: 00310475340088
Website: www.gubbelsfactory.com


GFO Europe

Contactpersoon: Peter Segaar

Magnesiumstraat 14 
6031 RV Nederweert
E-mailadres: peter.segaar@gfo-europe.com
Telefoonnummer: 0031495622004
Website: www.gfo-europe.com


Linssen Yachts

Contactpersoon: Jac Linssen

Brouwersstraat 17
6051 AA Maasbracht
E-mailadres: jac.linssen@linssenyachts.com
Telefoonnummer: +31475439999
Website: linssenyachts.com


NLW Groep

Contactpersoon: Ron Geurts


Industrieterrein 1 
5981 NK  Panningen
E-mailadres: r.geurts@nlw.nl
Telefoonnummer: +31478552304
Website: www.nlw.nl


Rockwool BV

Contactpersoon: Jos DuMoulin

Industrieweg 15
6045 JG Roermond
E-mailadres: jos.dumoulin@rockwool.com
Telefoonnummer: 00310475 357601
Website: www.rockwool.nl


Sekisui Alveo

Contactpersoon: Jaap Schreur

Montageweg 6,
6040 AG Roermond
E-mailadres: jsc@SekisuiAlveo.com
Telefoonnummer: +31475354354
Website: www.SekisuiAlveo.com


Sekisui S-Lec BV

Contactpersoon: Jan Lemmens

Metaalweg 5
6045 JB Roermond
E-mailadres: jan.lemmens@s-lec.nl
Telefoonnummer: +310475349920
Website: www.s-lec.eu


Soma Roggenbroodbakkerij BV

Contactpersoon: Noud Rovers Technisch directeur

Bellweg 29
6101 XA Echt
E-mailadres: noud.rovers@soma-bakkerij.nl
Telefoonnummer: +31475-468 631
Website: www.broodvansoma.nl

Contactpersoon: Roel Rovers
E-mail adres: roel.rovers@soma-bakkerij.nl
Telefoonnummer: +31475-468 631


Teven Derckx Metals BV

Contactpersoon: Theo Teven

Reubenberg 8b
6071 PS Swalmen
E-mailadres: tteven@tdmetals.nl
Telefoonnummer: 00310475563342


Trento Engineering

Contactpersoon: Math Winthagen

Roda JC-Ring 101A
6466 NH Kerkrade
E-mailadres: mwinthagen@trento-engineering.nl
Telefoonnummer: +31(0)85 273 80 05
Website: www.trento-engineering.nl


VDL Konings

Contactpersoon: Jeroen Boekema

Bosstraat 93
6071 XT Swalmen
E-mailadres: j.boekema@vdlkonings.com
Telefoonnummer: 0031475500100
Website: www.vdlkonings.nl


Vekoma Rides BV

Contactpersoon: Joop van Doorn

Schaapweg 18
6063 BA Vlodrop
E-mailadres: joop.van.doorn@vekoma.com
Telefoonnummer: 0031475409296
Website: www.vekoma.com

Contactpersoon: Yvonne Paulussen
E-mail adres: yvonne.paulussen@vekoma.com
Telefoonnummer: 0031475409222

MakeTech
Nieuws

Maakindustrie in Limburg scoort goed in MT TOP 100 Maakbedrijven

19-11-18

Er staan 10 Limburgse bedrijven in de ranglijst van beste maakindustrie, waarvan op plaats 8 Trespa uit Weert, lid van het MakeTech Platform Keyport .

Lees meer
Er staan 10 Limburgse bedrijven in de ranglijst van beste maakindustrie, waarvan op plaats 8 Trespa uit Weert, lid van het MakeTech Platform Keyport .

Lerend Leven

18-11-18

De toenemende automatisering en robotisering, langer doorwerken en de vraag naar nieuwe skills zorgt voor een enorme beweging op de arbeidsmarkt. Werknemers moeten zich continue blijven ontwikkelen en werkgevers moeten sneller inzicht krijgen op de veranderende werkzaamheden het behoud van concurrentiepositie. Hoe is de arbeidsmarkt eruit gaat zien is onduidelijk. Het is wel zeker dat ‘leren’ tijdens het hele werkzame leven vanzelfsprekend moet worden zoals eten en drinken. 

Lees meer
De toenemende automatisering en robotisering, langer doorwerken en de vraag naar nieuwe skills zorgt voor een enorme beweging op de arbeidsmarkt. Werk...

ETF Ride Systems ontvangt maar liefst 4 awards

18-11-18

Tijdens de Euro Attractions Show in Amsterdam ontving ETF Ride Systems maar liefst 4 awards!

Lees meer
Tijdens de Euro Attractions Show in Amsterdam ontving ETF Ride Systems maar liefst 4 awards!

Herpertz wint Weerterlandprijs 2018

18-11-18

Op woensdag 7 november werd in het Munttheater de Weerterlandprijs voor beste ondernemers uit Nederweert en Weert uitgereikt.

Lees meer
Op woensdag 7 november werd in het Munttheater de Weerterlandprijs voor beste ondernemers uit Nederweert en Weert uitgereikt.

De internationale open BIM Award 2018 gewonnen door Hoco Beton met bouwcombinatie Pontsteiger

08-11-18

BuildingSMART is een internationale non-profit organisatie waar ze open BIM-standaarden ontwikkelen en het gebruik ervan stimuleren. Een open BIM-standaard is een universele benadering van het ontwerp, de realisatie en de werking van gebouwen op basis van open standaarden en workflows. Jaarlijks organiseert buildingSMART international een Award programma waarin wordt gekeken hoe effectief en innovatief de open BIM-standaarden worden toegepast in projecten en hoe je uitdagingen kan overwinnen in het digitaal samenwerken. 

Lees meer
BuildingSMART is een internationale non-profit organisatie waar ze open BIM-standaarden ontwikkelen en het gebruik ervan stimuleren. Een open BIM-stan...

webbanner221x221px.gif

Stichting maketech 2020, Postbus 950, 6000 AZ Weert
Menu