Deelnemers MakeTech Platform Kring Maas en Roer

Apt Kurvers BV

Contactpersoon: Marcel Loman

Industrieweg 8 
6045 JG Roermond
E-mailadres: marcel.loman@apt-alu-products.com
Telefoonnummer: 0031475370590
Website: www.apt-alu-products.com


BWB-Alucol BV

Contactpersoon: Frank Veelenturf


Soerendonck 3
6086 BW  Neer
E-mailadres: frank.veelenturf@bwb-group.com
Telefoonnummer: 0031475591155
Website: www.alucol.nl


Eriks bv, Aandrijftechniek Roermond

Contactpersoon: Dorette Stoffels

Albert Einsteinweg 8
6045 GX Roermond
E-mailadres: dorette.stoffels@eriks.nl
Telefoonnummer: 00310475372201
Website: www.eriks.nl


Faurecia Emissions Control Technologies

Contactpersoon: Dirk Stoll

Keulsebaan 505 
6045 GG Roermond
E-mailadres: dirk.stoll@faurecia.com en marielle.peeters@faurecia.com
Telefoonnummer: 0031475884281
Website: www.faurecia.com


Gubbels Factory

Contactpersoon: Elbert Gubbels

Oude Trambaan 27
6049 GT Herten
E-mailadres: info@gubbelsfactory.com
Telefoonnummer: 00310475340088
Website: www.gubbelsfactory.com


GFO Europe

Contactpersoon: Peter Segaar

Magnesiumstraat 14 
6031 RV Nederweert
E-mailadres: peter.segaar@gfo-europe.com
Telefoonnummer: 0031495622004
Website: www.gfo-europe.com


Linssen Yachts

Contactpersoon: Jac Linssen

Brouwersstraat 17
6051 AA Maasbracht
E-mailadres: jac.linssen@linssenyachts.com
Telefoonnummer: +31475439999
Website: linssenyachts.com


NLW Groep

Contactpersoon: Ron Geurts


Industrieterrein 1 
5981 NK  Panningen
E-mailadres: r.geurts@nlw.nl
Telefoonnummer: +31478552304
Website: www.nlw.nl


Rockwool BV

Contactpersoon: Jos DuMoulin

Industrieweg 15
6045 JG Roermond
E-mailadres: jos.dumoulin@rockwool.com
Telefoonnummer: 00310475 357601
Website: www.rockwool.nl


Sekisui Alveo

Contactpersoon: Jaap Schreur

Montageweg 6,
6040 AG Roermond
E-mailadres: jsc@SekisuiAlveo.com
Telefoonnummer: +31475354354
Website: www.SekisuiAlveo.com


Sekisui S-Lec BV

Contactpersoon: Jan Lemmens

Metaalweg 5
6045 JB Roermond
E-mailadres: jan.lemmens@s-lec.nl
Telefoonnummer: +310475349920
Website: www.s-lec.eu


Soma Roggenbroodbakkerij BV

Contactpersoon: Noud Rovers Technisch directeur

Bellweg 29
6101 XA Echt
E-mailadres: noud.rovers@soma-bakkerij.nl
Telefoonnummer: +31475-468 631
Website: www.broodvansoma.nl

Contactpersoon: Roel Rovers
E-mail adres: roel.rovers@soma-bakkerij.nl
Telefoonnummer: +31475-468 631


Teven Derckx Metals BV

Contactpersoon: Theo Teven

Reubenberg 8b
6071 PS Swalmen
E-mailadres: tteven@tdmetals.nl
Telefoonnummer: 00310475563342


Trento Engineering

Contactpersoon: Math Winthagen

Roda JC-Ring 101A
6466 NH Kerkrade
E-mailadres: mwinthagen@trento-engineering.nl
Telefoonnummer: +31(0)85 273 80 05
Website: www.trento-engineering.nl


VDL Konings

Contactpersoon: Jeroen Boekema

Bosstraat 93
6071 XT Swalmen
E-mailadres: j.boekema@vdlkonings.com
Telefoonnummer: 0031475500100
Website: www.vdlkonings.nl


Vekoma Rides BV

Contactpersoon: Joop van Doorn

Schaapweg 18
6063 BA Vlodrop
E-mailadres: joop.van.doorn@vekoma.com
Telefoonnummer: 0031475409296
Website: www.vekoma.com

Contactpersoon: Yvonne Paulussen
E-mail adres: yvonne.paulussen@vekoma.com
Telefoonnummer: 0031475409222

MakeTech
Nieuws

De Avond van de Maakindustrie

Land van Weert en Cranendonck, Maas en Roer
06-02-19

De Avond van de Maakindustrie is een feest voor de mkb-maakindustrie en vindt plaats in Jaarbeurs Utrecht. De eerste editie in 2018 was een succes wat riep om een vervolg. Tijdens deze avond wordt de innovatiekracht en de diversiteit getoond, samen met de verbondenheid van de verschillende maakbedrijven en sectoren onderling. Innovatieve en flexibele mkb-bedrijven die samen het hart vormen van de maakindustrie in Nederland.

Lees meer
De Avond van de Maakindustrie is een feest voor de mkb-maakindustrie en vindt plaats in Jaarbeurs Utrecht. De eerste editie in 2018 was een succes wat...

Innovatiemakelaars gestart bij De Groeischakelaar

06-02-19

Limburgse ondernemers kunnen voortaan bij De Groeischakelaar terecht voor hulpvragen over groei en innovatie. Dit is een initiatief van Ondernemend Limburg (LWV, MKB-Limburg en LLTB) en wordt gesteund door de Provincie Limburg en diverse regionale overheden.

Lees meer
Limburgse ondernemers kunnen voortaan bij De Groeischakelaar terecht voor hulpvragen over groei en innovatie. Dit is een initiatief van Ondernemend Li...

Wilt u duurzaam inzetbare medewerkers?

Land van Weert en Cranendonck, Maas en Roer
31-01-19

De pensioengerechtigde leeftijd gaat omhoog evenals de gemiddelde leeftijd op de werkvloer. Hoe zorgen we er nu voor dat medewerkers tot die leeftijd inzetbaar zijn?

Lees meer
De pensioengerechtigde leeftijd gaat omhoog evenals de gemiddelde leeftijd op de werkvloer. Hoe zorgen we er nu voor dat medewerkers tot die leeftijd ...

Kabisa wint Made in Keyport Award!

Land van Weert en Cranendonck, Maas en Roer
31-01-19

Het Weerter softwarebedrijf Kabisa ontving onlangs de Keyport Award uit handen van wethouders Wendy van Eijk en Martijn van de Heuvel. Een erkenning voor toonaangevende bedrijven die het verschil maken.

Lees meer
Het Weerter softwarebedrijf Kabisa ontving onlangs de Keyport Award uit handen van wethouders Wendy van Eijk en Martijn van de Heuvel. Een erkenning v...

Field Lab Robotics

Land van Weert en Cranendonck, Maas en Roer
27-01-19

Met de introductie van Smart Industry is er een groeiende belangstelling voor het automatiseren van productie en logistieke processen. De sterk opkomende markt voor collaboratieve robots (cobots) zal de komende jaren verder ontwikkelen. Ook voor toepassingen in de agrofood en de zorgsector.

Lees meer
Met de introductie van Smart Industry is er een groeiende belangstelling voor het automatiseren van productie en logistieke processen. De sterk opkome...

webbanner221x221px.gif

Stichting maketech 2020, Postbus 950, 6000 AZ Weert
Menu